Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Lampa do pokoju dziewczynki różowa

2023-10-31
Lampa do pokoju dziewczynki różowa

Lampa do pokoju dziewczynki 

 Pokoik dziewczynki to wyjątkowe miejsce, dlatego wybór lampy - jeśli to możliwe dobrze jest skonsultować z jego właścicielką. Lampa do pokoju dziewczynki oprócz funkcji oświetlenia będzie pełnić bardzo ważną rolę dekoracyjną, musi dobrze wygadać, pięknie ozdabiać pokoik.  

 W zależności od wielkość pokoju dziecięcego powinniśmy odpowiednio dobrać ilość źródeł światła w lampie. W przypadku trochę większych pomieszczeń zdecydowanie polecamy lampy dziecięce min z 3 źródłami światła. Dodatkowo ciekawą propozycją dla większych pokoików są lampy dziecięce typu pająk. Tutaj możemy mieć nawet 5 lub więcej źródeł światła, dzięki długim przewodom precyzyjnie rozmieścimy oświetlenie tam gdzie chcemy. Zostaje nam wybór żarówek – dla dzieci zdecydowanie lepsze są żarówki o ciepłej lub neutralnej barwie światła.  

 Chcemy zapytać czy lampa do pokoju dziewczynki powinna być różowa....?Zdecydowana większość Księżniczek uważa, że tak :)Jest to naturalne i zupełnie zrozumiałe- my się z tym zgadzamy. Z naszej szerokiej oferty lamp do pokoju dziewczynki z pewnością wybierzesz tą idealną.

 

 Lampa wisząca do pokoju dziewczynki Jasmine w kolorze różowym to zdecydowanie jeden z naszych Hitów. Ten model ze względu na uniwersalny wygląd sprawdzi się zarówno w pokoju małej dziewczynki jak i nastolatki. Będzie piękną ozdobą pokoiku.  

 Klasyczna lampa wisząca dla dziewczynki w kształcie walca. Sprawdzony kształt walca z nowoczesnymi pięknymi nadrukami. Jeszcze piękniej wygląda na żywo przy zapalonym świetle. 

 Mając do dyspozycji większy pokoik polecamy wziąć pod uwagę lampy do pokoju dziewczynki typu pająk. Dużym plusem są tutaj długie przewody( około 2 metrów każdy) możemy wtedy dowolnie rozplanować rozmieszczenie każdego z punktów lampy dziecięcej. Efekt wizualny lampy dziecięcej w stylu loft zadowoli nie tylko właścicielkę pokoiku.  

   Do każdego modelu lampy wiszącej do pokoju dziecięcego możesz dobrać odpowiedni kinkiet dziecięcy. Lampy ścienne – kinkiety możemy podzielić na:

  • kinkiety dziecięce z wbudowanym przełącznikiem
  • kinkiety bez wbudowanego przełącznika( sterowane włącznikiem naściennym )

 W zależności od tego jak przygotowana jest instalacja elektryczna dobieramy wtedy odpowiednią lampę ścienną do pokoju dziecka. Standardowo oferujemy kinkiety, których ramiona są stałe – nie można ich wyginać ani rozciągać. Dodatkowo coraz bardziej popularne są kinkiety dziecięce na przegubach- możemy wtedy bardziej dokładnie skierować światło -tam gdzie go potrzebujemy. Ta opcja bardzo dobrze sprawdza się np. nad łóżkiem- do czytania, w kąciku zabaw.

Kinkiet do pokoju dziewczynki z różowym abażurem regulowany  na przegubie. Nie posiada zintegrowanego włącznika- sterowany z włącznika ściennego.   

Kinkiet do pokoju dziecięcego regulowany na przegubie. Posiada wbudowany włącznik - łańcuszek.    

Polecane

pixel