Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Klocki

( ilość produktów: 7 )

Drewniane klocki magnetyczne

Powszechnie wiadomo, że wśród dziecięcych zabawek, to właśnie klocki cieszą się największą popularnością. Niezależnie od tego, czy mowa o tradycyjnych klockach drewnianych, wersjach magnetycznych, czy plastikowych, każde dziecko znajdzie masę radości w budowaniu przeróżnych konstrukcji z wykorzystaniem klocków. My również mamy tego świadomość, dlatego przygotowaliśmy bogatą ofertę klocków, które Twoja pociecha pokocha! Postawiliśmy na sprawdzone marki, dlatego możesz być spokojny o jakość proponowanych produktów. Sprawdź naszą ofertę i wybieraj spośród wyrobów, które – jesteśmy o tym przekonani – w stu procentach spełnią Twoje oczekiwania!

Zabawki drewniane Grimm’s, Oloka Gruppe i wiele więcej!

Jak już wspominaliśmy, postawiliśmy wyłącznie na współpracę z renomowanymi producentami. W dostępnym asortymencie znajdziesz m.in. drewniane zabawki znanych i lubianych marek Grimm’s, Oloka Gruppe, Alilo oraz Kooglo. Oferujemy klocki drewniane, a także magnetyczne. Co więcej, wiele z naszych produktów wyróżnia się walorami edukacyjnymi, jak np. drewniany sznurowany bucik, który nie tylko ćwiczy zdolności manualne, ale też logiczne myślenie. Kolejnym przykładem może być drewniana układanka wypukłe/wklęsłe firmy Grimm’s. Warto zauważyć, że w ofercie znajdują się zabawki zarówno dla młodszych, jak i starszych dzieci.

Klocki magnetyczne, czyli zabawka, którą Twoje dziecko pokocha

Nowoczesną odmianą tradycyjnych drewnianych klocków klocki magnetyczne. Zamontowany w ich wnętrzu system magnesów sprawia, że klocki przyciągają się z każdej strony. Twórcą tego ciekawego rozwiązania jest marka Alilo i to m.in. jej produkty proponujemy w naszym asortymencie. Pamiętaj, że jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie do oferowanych zabawek drewnianychskontaktuj się z nami. Z wielką chęcią na nie odpowiemy, a także pomożemy w wyborze produktów, które sprawią Twojemu dziecku ogromną frajdę. Serdecznie zapraszamy do zakupów!

Przedziały cenowe
Cena
-
pixel