Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Lampy do pokoju dziecięcego

( ilość produktów: 2081 )

   Lampy do pokoju dziecięcego to nasza specjalność. Przez wiele lat zgromadziliśmy w naszym sklepie steki modeli lamp dziecięcych- głównie polskich producentów. Z pewnością znajdziesz tutaj  wymarzoną lampę do pokoju Twojego dziecka, zarówno lampę do pokoju dziewczynki jak i lampę dla chłopca. Przygotowaliśmy modele lamp dziecięcych dostosowanych do wielu różnych potrzeb. Dopasujemy lampę dziecięcą odpowiednią do wieku, wielości pokoju czy nawet zainteresowania. Od  lamp do pokoju niemowlaka aż po lampy młodzieżowe.

 Wiemy jak ważne jest oświetlenie w pokoju dziecięcym. Lampy dziecięce towarzyszą naszym pociechom w codziennej zabawie, nauce, zasypianiu, otulają delikatnym światłem w czasie snu. Dobór lampy dziecięcej zaczynamy od wielkości pokoju, dla większych wybieramy lampy w większą ilością źródeł światła. Oczywiście musimy jeszcze dopasować żarówki odpowiedniej mocy – w pokojach dziecięcych wybieramy ciepłą barwę światła, rzadziej neutralną.

   Jeśli urządzasz pokój dziecka zgodnie z jego zainteresowaniami to mamy wiele oryginalnych propozycji. Lampy do pokoju piłkarza bądź piłkarki świetnie dopełnią projekt pokoiku. Dla maluchów lubiących samoloty mamy specjalną kategorię lampy dziecięce samoloty. Ostatnio bardzo modne są lampy do pokoju dziecka w stylu loft oraz lampy dziecięce typu pająk. W Kolorowym Pokoiku z pewnością znajdziesz odpowiednią lapę do pokoju Twojego szkraba.

Marka
Przedziały cenowe
Cena
-
pixel