Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Naklejki na ścianę

( ilość produktów: 18 )

  Planujesz metamorfozę pokoiku swojej pociechy? Mamy dla Ciebie ciekawą propozycję w postaci naklejek na ścianę do pokoju dziecięcego. W prosty i szybki sposób odmienisz przestrzeń malucha, naklejki ścienne będą piękną dekoracją, jednocześnie ochronią ścianę przed zabrudzeniami i uszkodzeniami. Nasze naklejki z łatwością umieścisz również na innych gładkich powierzchniach takich jak: meble, lustra, podłogi, szyby itp.

 Bez względu na to czy szukasz naklejek na ścianę dla miłośnika dinozaurów czy też do pokoiku małej księżniczki a może miłośnika piłki nożnej.? Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Bez większego wysiłku i kosztów zamienisz pokoik w bajkową krainę z ulubionym zwierzakiem- tutaj  jednym naszych hitów jest naklejka królik.  Mamy też coś wyjątkowego dla małych i większych miłośników traktorów i zwierząt gospodarstwa domowego- naklejki farma. Zamień pokoik w leśną krainę pełną dzikich zwierząt i leśnej roślinności- tutaj idealnie pasować będą naklejki do pokoju dziecięcego z motywem leśnym. Oryginalnym pomysłem są również naklejki safari– zamień pokoik w dziką sawannę z żyrafą, słoniem, zebrą…

 Naklejki na ścianę do pokoju dziecięcego do szybki efekt bez wysiłku - oryginalna i łatwa metamorfoza przestrzeni Twojej pociechy!         

Przedziały cenowe
Cena
-
pixel